0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Poland
I Liga
GKS Tychy
۱
۰
Chrobry Glogow
Finished
۰۰:۳۰
CWKS Resovia
-
-
Miedz Legnica
Postponed
۲۳:۰۰
Romania
Liga Iii, Seria 4
FC Academica Clinceni 2
۲
۱
Csm Flacara Moreni
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 1
Sexypoexyt
۰
۱
Club Latino Espanol
Finished
۲۱:۳۰
LPS Laajasalon
۱
۳
FC Finnkurd
Finished
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Prof. League
AL Taawoun FC
۳
۵
AL Raed FC
Finished
۲۱:۳۰
Damac FC
۱
۱
AL Shabab FC (KSA)
Finished
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
SKS Baltyk Gdynia
۲
۲
Baltyk Koszalin
Finished
۲۱:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
AL Ain FC
۴
۱
Al-Ittihad Kalba
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
Krajsky Prebor
FK Motorlet Prague B
۲
۱
FC Zlicin
Finished
۲۱:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 10
CFR Cluj II
۱
۲
Acs FC Somesul Dej
Finished
۲۰:۳۰
Paraguay
Segunda Division
Club Fernando de La Mora
۲
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga I
FC Voluntari
۴
۰
CS Mioveni
Finished
۲۱:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Sputnik Rechica
-
-
FC Ruh Brest
Cancelled
۱۹:۳۰
Malta
First Division
Fgura United FC
-
-
Zebbug Rangers FC
Cancelled
۱۹:۳۰
International
World Championship Qualification, Women, UEFA
Greece
-
-
France
Cancelled
۱۹:۳۰
Georgia
-
-
Ireland
Cancelled
۲۰:۳۰
Latvia
۱
۸
Austria
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
-
-
Slovenia
Cancelled
۲۰:۳۰
Romania
۲
۰
Croatia
Finished
۲۳:۳۰
Burundi
Premier League
Royal FC
۱
۰
Vitalo FC
Finished
۱۹:۳۰
Syrian Arab Republic
Premier League
Hutteen SC
۰
۲
Tishreen SC
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
2. Liga
Drava Ptuj
۲
۶
Triglav Kranj
Finished
۱۹:۳۰
Russia
PFL, South
Rotor M Volgograd
۲
۱
Dinamo Stavropol
Finished
۱۹:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
Viktoria Aschaffenburg
-
-
FC Pipinsried
Cancelled
۲۱:۳۰
TSV 1860 Rosenheim
-
-
FV Illertissen
Cancelled
۲۱:۳۰
Czech Republic
MSFL
FC Hlucin
۳
۰
FC Dolni Benesov
Finished
۲۲:۳۰
Croatia
3. Hnl, West
NK Naprijed Hreljin
-
-
Nehaj Senj
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
SV Lichtenberg 47
-
-
VfB Auerbach 1906
Cancelled
۲۳:۳۰
Germany Amateur
Oberliga NOFV South
FC Rot-Weiss Erfurt
۳
۰
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۲۳:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
SC Kalsdorf
۰
۴
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Finished
۲۳:۳۰
Denmark
2nd Division
HIK Hellerup
۰
۱
B93 Copenhagen
Finished
۲۳:۳۰
Norway
3rd Division Group 2
Stroemsgodset 2
۵
۱
Oppsal IF
Finished
۲۳:۳۰
Austria Amateur
Landesliga Steiermark
FC Gamlitz
۳
۰
SC Furstenfeld
Finished
۲۳:۳۰
Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 3
BK Marienlyst
۳
۰
Tarup-Paarup IF
Finished
۲۳:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 2
FC Espoo 2
۳
۳
HIFK Helsinki II
Finished
۲۳:۳۰
Austria Amateur
Burgenlandliga
Bad Sauerbrunn
۰
۲
SC/ESV Parndorf 1919
Finished
۲۳:۳۰
FC Deutschkreutz
۰
۲
ASV SIEGENDORF
Finished
۲۳:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
FC Elva II
۹
۰
Ida-Virumaa FC Alliance U21
Finished
۲۲:۳۰
Denmark
3rd Division
FC Roskilde
۴
۰
Karlslunde IF
Finished
۲۳:۳۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
SV St Jakob im Rosental
۲
۲
ATUS Ferlach
Finished
۲۲:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Viljandi JK Tulevik II
۶
۱
Parnu JK Vaprus II
Finished
۲۲:۳۰
Portugal
Liga Portugal 3
Amora FC
۰
۱
Oriental Dragon FC
Finished
۲۲:۳۰
Cyprus
2nd Division
Akritas Chlorakas
۰
۱
Asil Lysis
Finished
۲۲:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Desna Chernihiv
۱
۰
FC Rukh Lviv
Finished
۲۲:۳۰
Germany
2nd Bundesliga
Schalke 04
۱
۲
Karlsruher SC
Finished
۲۲:۳۰
Bulgaria
Third League South West
FK Hebar Pazarzhik II
-
-
PFC Belasitsa Petrich
Cancelled
۱۸:۳۰
Ecuador
Segunda Division
Santa Fe SC
-
-
Emanuel Sc
Cancelled
۱۸:۳۰
Argentina
Camp. de Reser de Primera Division B Metropolitana
Comunicaciones Bsas II
۵
۰
CA Los Andes
Finished
۰۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
CS Herediano
۳
۰
Sporting FC
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Saprissa San Jose
۱
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۸:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Sassuolo Calcio SRL
-
-
Torino FC SRL
Cancelled
۱۲:۳۰
Australia
South Australia Npl, Women, Reserves
Ffsa Ntc Reserve
-
-
Adelaide City FC Reserve
Cancelled
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
LaLiga SRL
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Cadiz CF Srl
Cancelled
۱۲:۳۰
Russia
Zone Siberia
FC Radian Baikal Irkutsk
-
-
Tom Tomsk-M
Cancelled
۱۲:۳۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor SRL
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
Cancelled
۱۱:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Goztepe SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Panama
Liga Panamena de Futbol, Clausura
CA Independiente de La Chorrera
۳
۰
AF Sporting San Miguelito
Finished
۰۶:۳۰
USA
National Independent Soccer Association
Los Angeles Force
-
-
Chicago House AC
Cancelled
۰۶:۳۰
Venezuela
Primera Division
Monagas SC
۲
۱
Ucv FC
Finished
۰۴:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
Hertha BSC SRL
-
-
Greuther Furth Srl
Cancelled
۱۴:۳۰
Colombia
Copa Colombia
CD Tolima
۰
۰
CD La Equidad
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
U20 Primera Division
AD Isidro Metapan U20
۲
۲
11 Deportivo FC U20
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Rocha FC
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۰۳:۳۰
International Clubs
UEFA Europa Conference League
Bodoe/Glimt
۳
۱
FC Zorya Lugansk
Finished
۰۱:۳۰
International Clubs
UEFA Europa League
AS Monaco FC
۱
۰
SK Sturm Graz
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Campeonato Potiguar, Serie B
Potyguar Cn
۲
۱
Baraunas RN
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
U23 Brasileiro de Aspirantes
Gremio FB Porto Alegrense RS
۲
۰
Ceara SC CE U23
Finished
۰۰:۳۰
Red Bull Bragantino SP U23
۱
۴
Avai FC SC
Finished
۰۰:۳۰
Simulated Reality League
Premier League SRL
Newcastle United SRL
-
-
Leeds United Srl
Cancelled
۱۳:۳۰
Australia
South Australia NPL, Women
Fulham United
۰
۵
Salisbury Inter
Finished
۱۴:۳۰
FFSA NTC
۲
۳
Adelaide City
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Second Prof. League
FC Levski 2020 Lom
-
-
FK CSKA 1948 II
Cancelled
۱۸:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Belgrade
FK Studentski Grad
۲
۰
FK Zvezdara
Finished
۱۷:۳۰
Tek Sloga
-
-
OFK Belgrade
Cancelled
۱۸:۳۰
Uruguay
U19 League
Danubio
۰
۱
CA Boston River
Finished
۱۸:۳۰
CA Cerro
-
-
Defensor Sporting
Cancelled
۲۲:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 8
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
-
-
CSM Avantul Periam
Cancelled
۱۸:۳۰
CS Soimii Lipova
۱
۱
Acs Pobeda Star Bisnov
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Istok
FK Trayal Krusevac
-
-
Gfk Jagodina
Cancelled
۱۸:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Fakel Kirov
-
-
Dinamo Vologda
Cancelled
۱۸:۳۰
Croatia
U19 1. Hnl
NK Dugopolje
-
-
NK Bjelovar
Cancelled
۱۸:۳۰
HNK Sibenik
-
-
Lokomotiva Zagreb
Cancelled
۱۸:۳۰
Ukraine
Druga Liga
MFC Mykolaiv
-
-
Krystal Kherson
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
-
-
Afsk Kiev
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Dnipro Cherkasy
۱
۳
FC Epitsentr Dunaivtsi
Finished
۱۹:۳۰
MFC Metalurh Zaporizhya
۵
۰
FC Sumy
Finished
۲۱:۳۰
Moldova
Divizia A
Dacia Buiucani
-
-
Real Succes
Cancelled
۱۷:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
Gimnasia de La Plata
-
-
CA Union Santa Fe Reserve
Cancelled
۱۷:۳۰
Huracan
-
-
Independiente Res.
Cancelled
۱۷:۳۰
Rosario Central Res.
-
-
San Lorenzo de Almagro Res.
Cancelled
۱۷:۳۰
Lanus Res.
-
-
Newells Old Boys
Cancelled
۱۷:۳۰
Godoy Cruz AT Res.
۰
۰
CA Sarmiento de Junin
Finished
۲۱:۳۰
CA River Plate (Arg)
۰
۱
Arsenal FC
Finished
۲۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Bch Lions
۲
۴
SP Falcons FC
Finished
۱۴:۳۰
Portugal
U23 Championship
Vitoria Guimaraes
۳
۱
FC Famalicao
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Moscow Championship
Rodina-M
-
-
Yunost Moskvy-Spartak-2
Cancelled
۱۶:۲۰
Ssh 75/2
-
-
Burevestnik
Cancelled
۱۷:۳۰
Tajikistan
1. League
Barkchi Gissar
-
-
Sarojkamar
Cancelled
۱۶:۰۰
Australia
Queensland Premier League 1
Wolves FC
۲
۴
Mitchelton FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland NPL, Women
Moreton Bay United Jets
۰
۱۱
Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Strasbourg Alsace SRL
-
-
FC Metz SRL
Cancelled
۱۴:۳۰
Russia
Youth League
Samara Kryliya Sovetov
۱
۰
CSKA Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Khimki
۰
۳
FC Krasnodar
Finished
۱۶:۳۰
PFK Sochi
۲
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FK Spartak Moscow
۲
۲
Rubin Kazan
Finished
۱۷:۳۰
FK Nizhny Novgorod
۳
۱
Strogino Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
VfL Sportfreunde Lotte 1929
-
-
SC Wiedenbruck
Cancelled
۲۳:۳۰