0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
WC Qualification, CAF
Guinea
۱
۴
Morocco
Finished
۰۰:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Niederrhein
DJK Adler Frintrop
-
-
Sportfreunde Baumberg
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
Rosario Central Res.
۲
۱
Patronato Res.
Finished
۱۸:۳۰
Huracan
۱
۲
Boca Jrs
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Super League, Women
Durban Ladies
۲
۲
University of Johannesburg
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Rio U20
Bangu AC RJ
۵
۴
CA Barra Da Tijuca RJ
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Rosenborg BK Kvinner
۲
۱
Lillestrom SK Kvinner
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. Hnl, East
NK Slavija Pleternica
۱
۴
HNK Vukovar 1991
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 13
Racing Murcia
۲
۰
UD Caravaca
Finished
۱۹:۳۰
UD Los Garres
۱
۱
El Palmar CF-Estrella Grana
Finished
۲۲:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Sahel SC
۲
۱
Jeddah Club
Finished
۱۹:۳۰
AL Ain FC
۲
۰
AL Adalh FC
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Saarland
Saar 05 Saarbrucken
-
-
SV 07 Elversberg
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
Turun Pallokerho
۳
۱
Tove
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Hessen
SC 1929 Waldgirmes
-
-
Rot-Weiss Hadamar
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky Prebor
Bosonohy
۲
۵
Olympia Rajecko
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Prva Liga
RFK Graficar Beograd
۴
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۱۸:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League Women
Paris Saint-Germain
۵
۰
Zhilstroy-1 Kharkiv
Finished
۲۱:۳۰
VfL Wolfsburg
۵
۰
Servette Geneva
Finished
۲۱:۳۰
Norway Amateur
U19 Leagues
KFUM Oslo
۴
۱
Drobak/Frogn
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Division 2, Norra Svealand
Karlbergs BK
۵
۱
Gamla Upsala SK
Finished
۲۲:۳۰
Austria
Wiener Landescup
FC Polska
۰
۱۳
FC Stadlau
Finished
۲۲:۳۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
SV Donau
۲
۱
Favoritner AC
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca, Seria A, Women
Aa Portuguesa Rj
۱
۲
Bangu Ac Rj
Finished
۲۳:۳۰
Duque de Caxias FC RJ
۰
۲
Perolas Negras Rj
Finished
۲۳:۳۰
Spain
Copa RFEF
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
Cordoba CF
Finished
۲۳:۳۰
Real Aviles CF
۰
۳
Racing Santander
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Brasiliense, Segunda Divisao
Gremio Esportivo Brazlandia DF
۷
۰
Bolamense FC DF
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Paulista, Women
Pinda Sport Clube SP
۳
۲
Portuguesa de Desportos SP
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
Moto Clube MA
۳
۲
Retro FC PE
Finished
۲۳:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
CA Lugano
۱
۰
Puerto Nuevo
Finished
۲۳:۳۰
CSYD Liniers
-
-
Juventud Unida San Miguel
Finished
۲۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
KS Ursus Warszawa
۰
۵
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
۱
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
KS Legionovia Legionowo
۴
۲
Lks Lodz Ii
Finished
۱۸:۳۰
KS Blonianka Blonie
۴
۰
Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۸:۳۰
Jagiellonia Ii Bialystok
۲
۲
Legia Warszawa II
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
Afl Cup
FC Zheleznitsa
۰
۳
Granit Vladaya
Finished
۱۸:۳۰
OFK Kostinbrod
۰
۱
FC Balkan Botevgrad
Finished
۱۸:۳۰
Levski Chepintsi
۰
۴
Nadezhda Dobroslavci
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Paulista
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
۰
۰
EC Sao Bento SP
Finished
۰۱:۳۰
EC Primavera SP
۲
۲
Santos FC SP
Finished
۲۳:۳۰
Simulated Reality League
World Cup Qualifiers Srl
Honduras Srl
-
-
Jamaica Srl
Finished
۱۲:۳۰
Canada Srl
-
-
Panama Srl
Finished
۱۲:۳۰
El Salvador Srl
-
-
Mexico
Finished
۱۳:۳۰
USA
-
-
Costa Rica Srl
Finished
۱۳:۳۰
USA
Usl League One
New England Revolution Ii
۱
۰
Forward Madison Fc
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera B
Itagui Leones FC
۲
۰
Tigres FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2
CE Lajeadense RS
۱
۰
EC Guarani RS
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Rampla Juniors
۱
۱
Uruguay Montevideo FC
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۰
۳
CA Belgrano
Finished
۰۵:۳۰
Mongolia
National League, Women
Khovd Western
-
-
Mongoliin Temuulel
Finished
۰۶:۳۰
Khukh Chononuud
-
-
Arvis
Finished
۰۸:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Deportes Quindio
۲
۳
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۶:۳۰
Russia
PFL, Center
Dynamo Vladivostok
-
-
FK Ryazan
Finished
۰۸:۳۰
Thailand
Thai League 3
Kasem Bundit University FC
-
-
Phram Bangkok
Finished
۱۱:۳۰
Inter Bangkok
۳
۲
Samut Prakan Fc
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
2Nd League
Selenge FC
-
-
FC Bavarians
Finished
۱۱:۳۰
Ilch FC
۳
۲
Erchim FC B
Finished
۱۶:۳۰
Romania
U19 League
CS Sporting Cluj U19
-
-
CS CFR Simeria U19
Finished
۱۲:۳۰
Acs Asu Politehnica Timisoara U19
-
-
CS Gaz Metan Medias U19
Finished
۱۲:۳۰
Css Lugoj U19
-
-
Css Caransebes U19
Finished
۱۲:۳۰
Acs Sport Team Bucuresti U19
-
-
Farul Constanta U19
Finished
۱۲:۳۰
LPS Targu Mures U19
-
-
Css 2 Baia Mare U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Fotbal Club Fcsb U19
-
-
LPS Iolanda Balas Soter Buzau U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1, Reserves
New Farm United Reserves
-
-
Logan Metro Reserves
Finished
۱۲:۳۰
North Macedonia
Women League
ZFK AS Junajted Struga
۱
۰
FK Shkendija
Finished
۱۷:۳۰
Zfk Prilep
۵
۱
ZFK Recica Kumanovo
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
League Cup
Chainat United FC
۲
۱
Thawi Watthana Samut Sakhon United FC
Finished
۱۳:۳۰
India
Jk Premier Ut League
JK Bank Academy
۰
۲
Real Kashmir Reserve
Finished
۱۳:۳۰
India
Punjab Super Division
Dalbir FA
۱
۱
Sant Baba Bhag Singh FA
Finished
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League Championship
Customs Ladkrabang United FC
۱
۲
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۴
۰
Navy Football Club
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Hendek Spor Sakarya
۰
۱
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
Belediye Kutahyaspor
۲
۱
Osmaniyespor FK
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
68 Aksaray Belediyespor
۳
۰
Duzcespor
Finished
۱۶:۳۰
Hacettepe SK
۱
۱
Malatya Yesilyurt Belediyespor
Finished
۱۶:۳۰
China
Fa Cup
Meixian Qiuxiang
۱
۵
Henan Songshan Longmen
Finished
۱۶:۳۰
Dalian Professional
۲
۱
China
Finished
۱۶:۳۰
Albania
Kupa e Shqiperise
Korabi Peshkopi
۴
۱
FK Vora
Finished
۱۶:۳۰
KF Laci
۴
۰
Butrinti Sarande
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 1
BG Pathum United FC
۲
۱
Muang Thong United
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Cup Epsa (Athens Zone)
Anthoupoli
۰
۱
Chalandri
Finished
۱۷:۳۰
Agios Dimitrios FC
۱
۲
Elpida Ag Anargiron
Finished
۱۷:۳۰
Agia Eleousa
۴
۳
Iason
Finished
۱۷:۳۰
Aonf Attalos
۲
۳
Papagos
Finished
۱۷:۳۰
Ilisiakos FC
۰
۱
Kentavros Vrillision
Finished
۱۷:۳۰
Agioi Anargyroi
۲
۰
AO Ilion
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
Serbia Cup
FK Radnik Surdulica
۲
۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۷:۳۰
Northern Ireland
League Cup
Carrick Rangers
۰
۲
Coleraine FC
Finished
۲۳:۳۰