0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League Women
Real Madrid
۵
۰
Breidablik Kopavogur
Finished
۰۰:۳۰
Juventus Turin
۱
۲
Chelsea FC
Finished
۰۰:۳۰
Hb Koege
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bayern Munich
۴
۰
Hacken Gothenburg
Finished
۲۱:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
Hapoel Raanana
-
-
Maccabi Bnot Emek Hefer
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Maccabi Bnot Emek Hefer
-
-
Hapoel Raanana
Postponed
۲۱:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Chacarita Juniors
-
-
Club Almagro
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ferro Carril Oeste
-
-
Club Atletico Brown
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CA Atlanta
-
-
CA Estudiantes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Copa Rio U20
CR Vasco da Gama RJ
-
-
Artsul FC RJ
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Argentina
Campeonato de Reserva de Primera Division
Racing Club
-
-
Club Atletico Platense Reserve
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CA Sarmiento de Junin
-
-
CA Union Santa Fe Reserve
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gimnasia de La Plata
-
-
Newells Old Boys
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Romania
Liga 2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
۳
۱
CSM Politehnica Iasi
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CD Armenio
-
-
Canuelas Fc Reserves
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Jordan
Women League
El-Istiqlal
-
-
Amman
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Georgia
National League 3
FC Spaeri
-
-
FC Aragvi Dusheti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Ykkonen
Turun Palloseura
۱
۱
Ekenas Idrottsforening
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Bet South B
SC Hapoel Lod
۱
۱
Beitar Ironi Maale Adumim
Finished
۲۱:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Gagra
۲
۰
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۱۵:۳۰
FC Dinamo Zugdidi
۲
۱
Sioni Bolnisi
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
Maardu Linnameeskond
۲
۱
FC Elva
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Landespokal Niederrhein
Djk Sf Katernberg
-
-
Ssv Germania Wuppertal
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Paulista
AD Sao Caetano SP
-
-
Esporte Clube Xv De Novembro De Jau U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Independente FC
-
-
Marilia AC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Tanabi Ec Sp U20
-
-
Oeste FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Flamengo SP
-
-
Ec Xv De Novembro Piracicaba Sp U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Penapolense SP
-
-
AA Ponte Preta SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gremio Osasco Audax EC SP
-
-
SE Itapirense SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sao Bernardo FC SP
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
U20 Alagoano
Dinamo Al U20
-
-
Agrimaq Pilarense Al U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
SE Buzios RJ
-
-
Paduano EC RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Barra Mansa FC RJ
-
-
CA Barra Da Tijuca RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ceres FC RJ
-
-
EC Tigres Do Brasil RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Campos AA RJ
-
-
Mageense FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Cearense
Ceara SC CE
-
-
Uniao Ec Ce U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Norway Amateur
U19 Leagues
Oppsal
-
-
Moss Fk U19
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
U23 Alagoano
FF Comercial AL
-
-
Zumbi Ec Al U23
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
PFL, West
Zvezda St Petersburg
۲
۰
Fc Kairat Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Russia
PFL, Center
FC Fakel-M Voronezh
-
-
Zenit Penza
inprogress
۱۵:۳۰
FK Kolomna
۶
۲
FC Znamya Noginsk
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
Ivoti RS
۱
۶
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Primera B
CSD Rangers
۰
۲
Deportes Temuco
Finished
۰۵:۳۰
Ecuador
Serie B
CD Independiente Juniors
۱
۱
CD El Nacional
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga Premier
Club Deportivo Zap
۲
۱
Inter de Queretaro
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Saltillo
۲
۰
Tritones Vallarta MFC
Finished
۰۲:۳۰
Escorpiones FC
۳
۴
Leviatan Fc
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX, Apertura
CD Mineros de Zacatecas
۰
۱
CD Tapatio
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
SC Internacional RS
۳
۱
America FC MG
Finished
۰۴:۰۰
USA
USL Championship
Loudoun United Fc
۲
۳
Hartford Athletic
Finished
۰۴:۳۰
Orange County SC
۱
۰
Phoenix Rising FC
Finished
۰۷:۳۰
International
World Cup Qualification, CONCACAF
Canada
۴
۱
Panama
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
۰
۲
Mexico
Finished
۰۷:۳۰
Guatemala
Primera Division
CSD Sacachispas
-
-
CD Zacapa Tellioz
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
۱
۳
Criciuma EC SC
Finished
۰۴:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CA Cerro
۱
۰
Racing Club Montevideo
Finished
۰۵:۳۰
Albania
Kupa e Shqiperise
Dinamo Tirana
-
-
Erzeni Shijak
inprogress
۱۴:۳۰
Mongolia
National League, Women
Kharaatsai
-
-
Tuuliin Tom Tulnuud
inprogress
۰۶:۳۰
Khoromkhon FC
-
-
Deren
inprogress
۰۸:۳۰
USA
Usl League One
FC Tucson
۰
۲
North Carolina FC
Finished
۰۷:۳۰
China
Fa Cup
Cangzhou Mighty Lions
۵
۱
Zibo Cuju
Finished
۱۱:۳۰
Wuhan FC
۷
۰
Dandong Tengyue
Finished
۱۲:۳۰
India
Jk Premier Ut League
Kashmir Avenger
-
-
Sports Council FA
inprogress
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
World Cup Qualifiers Srl
Brazil
-
-
Uruguay
inprogress
۱۲:۳۰
Colombia
-
-
Ecuador
inprogress
۱۲:۳۰
Bolivia
-
-
Paraguay
inprogress
۱۲:۳۰
Chile
-
-
Venezuela
inprogress
۱۳:۳۰
Argentina
-
-
Peru
inprogress
۱۳:۳۰
Hong Kong, China
Sapling Cup
Southern District Football Club
۳
۲
HK U23 Football Team
Finished
۱۲:۳۰
India
Punjab Super Division
Khalsa Warriors FC
-
-
Punjab Police Jalandhar
inprogress
۱۳:۳۰
Portugal
U23 Championship
FC Vizela U23
-
-
FC Famalicao
inprogress
۱۳:۳۰
Brazil
Copa Fgf
SC 12 Horas RS
۰
۳
Bage RS
Finished
۲۳:۳۰